W związku z realizacją grantów naukowych i naszymi zobowiązaniami wobec zawodowych grup i klubów sportowych terminy indywidualnych konsultacji oraz badań są zablokowane do końca 2019 roku. Intensywnie pracujemy nad szkoleniem nowych specjalistów, by nasze usługi były dla Was ponownie dostępne. Tymczasem zapraszamy do kibicowania naszym podopiecznym na największych sportowych arenach świata!

hp-image-2_3-720x320.jpg

Konsultacja lekarska

200zł / godz.

Szczegółowy wywiad lekarski, dokładne badanie przedmiotowe, EKG oraz poziom glikemii.

Pomimo dynamicznego rozwoju technologii bezpośrednia rozmowa, wywiad lekarski z pacjentem oraz badanie przedmiotowe wciąż stanowią fundament naszej pracy. Dlatego nasze konsultacje trwają nie krócej niż 45 min. W ramach konsultacji przeprowadzamy badania EKG, badamy poziom glikemii, a w miarę możliwości czasowych wykonujemy także badania czynnościowe układu oddechowego (spirometria), analizę składu ciała, miografię kompozycyjną, foto i wideoanalizę postawy. Wszystko to aby odpowiednio dostosować dalsze postępowanie terapeutyczne i obciążenia treningowe, które bezpiecznie i z powodzeniem doprowadzą Cię do osiągnięcia zamierzonych celów.

Doctor-with-pen-patient-with-hands-clasp

Konsultacja pediatryczna

150 zł / godz.

Opieka pediatryczna to przede wszystkim dbałość o prawidłowy i harmonijny rozwój dziecka, bilanse zdrowia i szeroko zakrojona profilaktyka zdrowotna, której efekty przekładają się na całe dorosłe życie naszych pociech.

Jeśli Twoje dziecko uprawia sport, współpraca pomiędzy pediatrą a trenerem pozwoli na zrównoważony rozwój  i w wielu przypadkach uchroni od konieczności rezygnacji z treningów.

fullsizeoutput_2d9d.jpeg

Konsultacja fizjoterapeutyczna

150 zł / godz.

Zmagasz się z bólem, dysfunkcją narządu ruchu? Stara kontuzja ciągle się odnawia? Jesteś po zabiegu i chcesz wrócić do pełnej sprawności? Skonsultuj się z naszymi fizjoterapeutami - prawdopodobnie rozwiązanie Twojego problemu jest prostsze niż sądzisz!

Online-Medical-Consultation-300x198_edit

Konsultacja lekarska online

100 zł

Konsultacja wyników badań krwi, badań wydolnościowych, aktualnych dolegliwości.

Z doświadczenia wiemy, że pierwsza osobista wizyta u lekarza często mogłaby być dużo efektywniejsza dlatego konsultacja online pozwoli odpowiednio się do niej przygotować. Lekarz przeanalizuje Twoje podstawowe problemy, zleci ewentualne dodatkowe badania oraz poprosi o zebranie odpowiedniej dokumentacji medycznej tak by podczas spotkania w cztery oczy przejść do konkretnego planu działania, włączenia odpowiedniej terapii lub treningu. Konsultacja odbywa się drogą mailową w ciągu 24h.

fullsizeoutput_2d96_edited.jpg

Badanie wydolnościowe

400 zł / godz.

Ergospirometria (test wydolnościowy, spiroergometria) jest badaniem wysiłkowym sercowo-płucnym (cardio-pulmonary exercise test, CPET), wykorzystywanym na całym świecie u sportowców, osób amatorsko uprawiających sport, pacjentów z poradni kardiologicznych, rehabilitacyjnych i pulmonologicznych. Ergospirometryczna próba wysiłkowa przeprowadzana jest w celu dokładnej oceny wydolności organizmu na podstawie analizy wydychanych przez pacjenta gazów (tlenu i dwutlenku węgla). Jest to najbardziej zaawansowana metoda wyznaczenia progów i stref metabolicznych. Kwalifikacja do badania oraz zatwierdzenie wyników są przeprowadzane przez lekarza. W cenie zawarte jest także badanie EKG spoczynkowe. W miarę możliwości czasowych wyniki omawiane są bezpośrednio po badaniu. Raport z badania wysyłany jest drogą mailową w ciągu 24h.

fullsizeoutput_2d9b.jpeg

Badanie wydolnościowe rozszerzone

550 zł / godz.

Badanie ergospirometryczne uzupełnione o EKG spoczynkowe i wysiłkowe 12-odprowadzeniowe, spirometrię spoczynkową oraz pomiar zakwaszenia na progu beztlenowym. W cenie badania ujęte są również pomiar hematokrytu i hemoglobiny. Kwalifikacja do badania oraz zatwierdzenie wyników są przeprowadzane przez lekarza. W miarę możliwości czasowych wyniki omawiane są bezpośrednio po badaniu. Raport z badania wysyłany jest drogą mailową w ciągu 24h.

Zrzut ekranu 2018-07-20 20.32.43.png

Szczegółowy raport z badań

80 zł

Szczegółowa ocena wydolności wraz z zestawem zaleceń lekarskich.

Wnikliwa ocena zależności fizjologicznych na wszystkich progach metabolicznych, ocena wzorca oddechowego, metabolizmu substratów energetycznych. Wyznaczenie indywidualnych stref mocy dla treningu kolarskiego w oparciu o dane z miernika mocy zawodnika. Porównanie badań z różnych ośrodków. Wnioski i zalecenia lekarza. Raport przesyłany jest drogą elektroniczną w ciągu 24h.

fullsizeoutput_31ab.jpeg

Diagnostyka biomechaniczna

500 zł / 2  godz.

Dobra diagnostyka biomechaniczna nakierunkowana na znalezienie przyczyny dolegliwości i ocenę ryzyka kontuzji to podstawa naszej pracy. Podczas konsultacji nasi fizjoterapeuci korzystają z opracowanej przez Bartłomieja Czerwińskiego koncepcji Biomechanicznej Oceny Funkcjonalnej, wykorzystując nowoczesne technologie w postaci elektromiografii, czujników ruchu, analizy wideo oraz znaczników laserowych, które łączą z zestawem klasycznych testów klinicznych.

IMG_1813.JPG

Bikefitting

600 zł / 3 godz.

Poprawa ludzkiego ciała i jego interakcji z rowerem to kwintesencja idealnego bikefittingu. Czasami jest to zmiana biomechaniki pracy ludzkiego ciała, redukcji napięcia i korekcji postawy przez dobór odpowiedniej terapii czy tez ukierunkowanego treningu, czasami zmiana ustawień roweru, czy wymiana niektórych komponentów. Sztuką jest połączenie tych składowych, aby stworzyć idealną proporcję współgrania ciała zawodnika z rowerem.

Cena obejmuje wywiad fizjoterapeutyczny, badanie zakresu ruchomości oraz wideoanalizę ruchu.

Future+of+Medicine.jpg

Pakiet badań "Start"

250 zł / 1,5 godz.

Konsultacja lekarska + EKG + spirometria

fullsizeoutput_2d9f.jpeg

Pakiet badań "Zdrowie"

700 zł / 3 godz.

Konsultacja lekarska +EKG spoczynkowe +spirometria +diagnostyka biomechaniczna

image12.jpg

Pakiet badań "Sport+"

1100 zł / 4 godz.

Konsultacja lekarska +diagnostyka biomechaniczna +badania wydolnościowe